RANKING konkursu GDZIE TO JEST?


RANKING 


KONKURS „Gdzie to jest?” 

W sierpniu zapraszamy mieszkańców naszej miejscowości i okolic na wycieczkę po Suchej Beskidzkiej. Ogłaszamy wyjątkowy, wirtualny konkurs, który zachęci do bycia turystą w mieście. Odkryj swoje miasto na nowo i naucz się dostrzegać subtelne szczegóły architektury. 

Codziennie od poniedziałku do piątku o 12.00 na naszym profilu na portalu Facebook będziemy publikować jedno zdjęcie przedstawiające detal obiektu znajdującego się na terenie miasta. W komentarzach należy wskazać, co to za miejsce – można podać dokładny adres, nazwę obiektu, a nawet współrzędne geograficzne. :D 

Wszystkie poprawne odpowiedzi biorą udział w losowaniu nagród codziennych, a wyniki zostaną podane przy ogłoszeniu właściwej odpowiedzi – tego samego dnia po godz. 20.00. 

To nie wszystko! W konkursie można wygrać też atrakcyjne NAGRODY GŁÓWNE. Pierwsza osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi, otrzymuje punkt. Ranking publikowany jest tutaj. Trzy osoby, które otrzymają najwięcej punktów w ciągu całego miesiąca, wygrywają jedną z trzech gier planszowych. 

Zachęcamy do podróżowania po naszym mieście i brania udziału w konkursie. W każdej chwili można dołączyć do naszej zabawy. 

Zadaj sobie pytanie „Gdzie to jest?” i poznaj swoje miasto.

Komentarze