Wakacyjne wyzwanie czytelnicze

Przed Wami osiem zadań do wykonania w ciągu całych wakacji. Arkusze z wyzwaniem możecie odebrać w Bibliotece Suskiej przy Piłsudskiego 23 lub wydrukować z tej strony (POBIERZ plik w formacie PDF).

Poszczególne zadania:
  • Wypożycz książkę w lipcu
  • Wypożycz książkę w sierpniu
  • Zamieść zdjęcie książki w Internecie – jeżeli korzystasz z mediów społecznościowych, zamieść zdjęcie wypożyczonej książki i oznacz profil Biblioteki Suskiej (Facebook, Instagram).
  • Zamieść opinię o książce w Internecie – napisz kilka słów po lekturze wypożyczonej książki;  jeżeli korzystasz z mediów społecznościowych, pamiętaj, żeby oznaczyć bibliotekę.
  • Wypożycz książkę wydaną przed rokiem twojego urodzenia
  • Wypożycz książkę, która została zekranizowana
  • Wypożycz książkę, która nie jest powieścią
  • Weź udział w zadaniu specjalnym – na stronie wakacje-w-bibliotece-suskiej.blogspot.com będą pojawiać się dodatkowe zadania oznaczone odpowiednią kategorią

Za wypełnienie każdego z zadań otrzymuje się pieczątkę.
Jedna wizyta w bibliotece jest nagradzana TYLKO jedną pieczątkę.
Jeżeli wykonałeś w tym samym czasie kilka zadań, sam wybierasz, w którym miejscu chcesz otrzymać pieczątkę.
Jeżeli nie korzystasz z mediów społeczniościowych, część zadań możesz nam wysłać na adres sucha@bibliotekasuska.pl i zamieścimy je na tej stronie. W tytule wiadomości zaznacz, że dotyczy ona wakacyjnego wyzwania czytelniczego. Dziękujemy!

Wyzwanie należy wykonać w przeciągu całych wakacji (do 31 sierpnia 2020).
Dla osób, które zbiorą wszystkie pieczątki, przewidujemy słodkie niespodzianki.

UWAGA! Biblioteka Suska dysponuje książkami w wersji audiobooków i kodami do IBUK Libry, ale w tym wyzwaniu słowo „książka” oznacza papierowy wolumin.